Cena: 0
Palivové dřevo
Palivové dřevo - krátké kusové dřevo
Tepelná technika Rojek
Úvod > Palivové dřevo

Štípané palivové dřevo a krádké kusové palivové dřevo

Nabízíme měkké i tvrdé štípané palivové dřevo v délkách od 25 cm do 55 cm. Palivové dřevo dodáváme volně ložené nebo vyskládané na paletě (1,5 prm). Štípané palivové dřevo je připraveno k odběru na naší farmě v Radimovicích u Plzně nebo vám jej můžeme dopravit naší dopravou, cenu dopravy vám vypočítáme dle objednaného množství a vzdálenosti.

Palivové dřevo

Štípané dřevo v polenech

Nabízíme vám štípané palivové dřevo, vybrat si můžete z těchto typů - štípané špalky dlouhé 25-30 cm a štípané špalky dlouhé 45-55 cm. Oba tyto druhy nabízíme z měkkého dřeva (smrk, borovice, modřín) i z tvrdého dřeva (dub, buk, líska, jasan, bříza a osika). Štípané palivové dřevo dodáváme volně sypané nebo vyskládané na paletě (cca 1,3 prmr).

Štípané palivové dřevo

Pokud budete mít o štípané palivové dřevo zájem, objednat si ho můžete telefonicky na telefonu: + 420 607 504 386, emailem na adrese: info@vlastnidrevo.cz nebo pohodlně na našem eshopu na adrese: www.vlastnidrevo.cz. Ceny palivového dřeva naleznete v ceníku.

Krátké kusové palivové dřevo

Tento typ palivového dřeva lze topit prakticky ve všech druzích kotlů, kamen a krbů. Jedná se o krátké kusové dřevo (KKD = délka 3-7 cm), které je vyrobené z kmenů a větví do průměru 10 cm na drtičích dřevní hmoty Rojek DH 10 TP. Takto upravené dřevo je plněno do rašlových pytlů a díky tomu dokáže vyschnout pro potřeby spalování (cca 20% vlhkosti) už za cca 6-8 týdnů. Prakticky to znamená, že dřevo připravené na jaře a v létě lze topit už následující zimu. Nabízíme krátké kusové dřevo měkké z jehličnanů (smrk, borovice, modřín a jedle) a tvrdé dřevo z listnáčů (dub, buk, jasan, líska, olše a bříza).

Palivové dřevo dodáváme volně sypané v rašlových pytlích o hmotnosti cca 10 kg a 30 kg. Krátké kusové dřevo si můžete odebrat v jednotlivých pytlích nebo vyskládaných na paletě. Na jedné paletě je naskládáno 18 pytlů o váze 30 kg a 36 pytlů o váze 10 kg. Na jednu paletu se vejde cca 1,5 m3 krátkého kusového palivového dřeva.

Krátké kusové palivové dřevo

Pokud budete mít o toto palivové dřevo zájem, objednat si ho můžete telefonicky na telefonu: + 420 607 504 386, emailem na adrese: info@vlastnidrevo.cz nebo pohodlně na našem eshopu na adrese: www.vlastnidrevo.cz Ceny krátkého kusového dřeva naleznete v ceníku.

Palivové dřevo je připraveno k odběru na naší farmě v Radimovicích u Všerub nebo vám ho můžeme zavézt až k vám domů. Cenu dopravy vám vždy vypočítáme dle vzdálenosti a množství objednaného dřeva.

Nabízíme tyto druhy palivového dřeva

Měkké palivové dřevo:

  • Smrk
  • Borovice
  • Modřín
  • Osika

Tvrdé palivové dřevo:

  • Dub
  • Bříza
  • Olše
  • Jasan
Vyhledávání

Štípané palivové dřevo

Krátké kusové dřevo


Tepelná technika Rojek

Drtiče Rojek

baner-shop-rychlerostouvitopol-cz4.jpg

Uložit

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool