Cena: 0
Palivové dřevo
Palivové dřevo - krátké kusové dřevo
Tepelná technika Rojek
Úvod > Novinky vlastní dřevo

Vlastní dřevo novinky

zavřít

Všem našim zákazníkům přeji krásné svátky a vše nejlepší do nového roku 2020.

Jaromír Kristl

zavřít

Vše nejlepší v novém roce a přijemně strávené chvíle v teple rodinného krbu, vám přeje Jaromír Kristl

zavřít
23.12.2017 PF 2018

Za firmu Vlastní dřevo, Vám vše nejlepší do nového roku 2018 přeje Jaromír Kristl

zavřít

Vlhkost palivového dřeva výrazně ovlivňuje jeho výhřevnost a také zásadním způsobem zvyšuje tvorbu dehtu a sazí. Dehtové usazeniny následně v kotlích reagují a tvoří se různé kyseliny, které následně narušují těleso kotle a výrazně tak snižují jeho životnost.

zavřít
23.12.2014 PF 2015

Všem našim zákazníkům děkujeme za spolupráci v tomto roce a přejeme jen to nej v roce 2015.

zavřít

Neúprosně se blíží zima a topná sezóna je v plném proudu. Nezapomeňte se tedy včas zásobit kvalitním palivovým dřívím. Abyste maximálně využili tepelnou energii při spalování dřeva, je důležité, aby vlhkost palivového dřeva byla pod 20% hmotnosti. Této a nižší vlhkosti dosáhne palivové dřevo při skladování v suchém a větraném prostoru za cca 1-3 roky v závislosti na počáteční vlhkosti, druhu dřeva a průměrným teplotám.

zavřít
20.04.2014 Veselé Velikonoce

Naše firma Vlastní dřevo Vám přeje Veselé Velikonoce :-)

zavřít

Vážení zákazníci přinášíme vám novou akci ,,Získej 10 za 10", která vzájemně propojuje oba obory naší činnosti Prodej palivového dřeva a Prodej Japonských topolů. Podstata akce spočívá v tom, že pokud nakoupíte sadbu Japonských topolů v hodnotě 10 000,- Kč s DPH a více dostanete Slevu 10% na všechny druhy palivového dřeva a naopak pokud nakoupíte jakýkoli druhu palivového dřeva v hodnotě 10 000,- Kč s DPH a více dostanete Slevu 10% na všechny druhy u nás zakoupené sadby Japonských topolů. Tato akce platí do konce května 2014. Námi nabízené akce a slevy se nesčítají, vždy má přednost vyšší sleva.

zavřít

Jako zaváděcí akci jsme vám připravili SLEVU 20% na palivové dřevo zakoupené do konce února 2014. Akce – 20% se vztahuje na jakýkoli typ objednaného palivového dřeva a platí do konce února 2014 nebo do vyprodání zásob jednotlivých typů palivového dřeva.

Vyhledávání

Štípané palivové dřevo

Krátké kusové dřevo


Tepelná technika Rojek

Drtiče Rojek

baner-shop-rychlerostouvitopol-cz4.jpg

Uložit

Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool